O nas

Firma ADAMKA PRZEWOZY AUTOKAROWE od 2012 roku specjalizuje się w transporcie osobowym na terenie naszego kraju. Wyróżnia nas wyjątkowe, indywidualne podejście do każdego klienta i dbałość o wysoki poziom świadczenia oferowanych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.

Wynajem autokarów oraz przewozy osobowe

Prowadzimy wynajem autokarów o różnej liczbie miejsc. W naszej flocie znajdują się dwa autokary: 50- oraz 58-osobowy. Ponadto dysponujemy nowoczesnymi busami. Nasze pojazdy są zawsze perfekcyjnie przygotowane zarówno pod względem estetycznym, jak i bezpieczeństwa. Dbamy o każdy szczegół. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że decydując się na wynajem autokarów naszej firmy mają zagwarantowaną bezpieczną i komfortową podróż w miłej atmosferze - co jest ogromnie ważne 🙂

Siedziba Firmy znajduje się w podwarszawskiej miejscowości Adamowizna. Nasze usługi świadczymy jednak na terenie całego kraju. Doświadczeni, dobrze znający swoje trasy kierowcy gwarantują bezpieczeństwo w czasie podróży.

Lokalne urzędy, szkoły, firmy i pozostali klienci, którzy mieli okazję korzystać z naszych usług wiedzą, że jesteśmy Firmą, której można zaufać. Jesteśmy elastyczni - obsługujemy wycieczki, transfery z lotniska, przewozy pracowników, zielone szkoły, imprezy firmowe oraz wszystkie inne okazje, w których dobrze zorganizowany transport dla grupy jest niezbędny.

Jeśli chcesz wynająć autokar, nie martwiąc się o poziom usługi, skontaktuj się z nami! O nas usłyszysz same dobre słowa 🙂