602 839 222

Wynajem Autokarów

Oferujemy nowoczesne i w pełni sprawne Autokary do wynajęcia, zdolne przewieźć każdą ilość osób. Dysponujemy autobusami o różnej ilości miejsc siedzących, dzięki czemu elastycznie dopasowujemy ceny usług do potrzeb klientów i ich oczekiwań.

W naszej flocie znajdziesz autokary o pojemności od 32 do nawet 79 osób! Oferujemy także mniejsze busy (19-22 osoby) oraz małe busy do transportu <10 osób.

Wszystkie autokary do wynajęcia w ofercie Adamki mają aktualne przeglądy i polisy ubezpieczeniowe, co w każdej chwili możecie Państwo sprawdzić na stronie bezpiecznyautobus.gov.pl. Każdy autokar przed wyjazdem przechodzi obligatoryjną kontrolę wewnętrzną, rónoważną z kontrolą policyjną lub ITD., a kierowca jest poddawany wewnętrznemu badaniu trzeźwości.

Autobusy do wynajęcia od Adamki wożą naszych klientów po całej Polsce – przewozimy wycieczki szkolne, białe i zielone szkoły, zorganizowane grupy firmowe na szkolenia i integracje, jeździmy również z kołami seniorów – nasi zawsze kulturalni kierowcy i całe doświadczenie Adamki są do Waszej dyspozycji!

Chcesz zamówić? Zapytać? 602 839 222

autokar do wynajęcia

autokar do wynajęcia